компанія "Вертикаль", будинок №4 багатоквартирного житлового комплексу «Веселка Річкова» в с.Микитинці

На березі р.Бистриця в с.Микитинці Івано-Франківської міської ради завершується будівництво будинку № 4 багатоквартирного житлового комплексу «Веселка Річкова». Місце розташування житлового комплексу дуже зручне, затишне та водночас неподалік центру міста (всього 3 км).

      Вдале поєднання розвинутої інфраструктури із чистим куточком природи створює унікальну можливість дихати свіжим повітрям, милуватися гарними краєвидами та насолоджуватися усіма досягненнями сучасного Івано-Франківська.

    Поруч з будинком розташована автобусна зупинка, продуктовий магазин, а в 5-и хвилинах пішої ходи Микитинецька школа та невдовзі розпочинається будівництво дитячого садка, що є дуже зручним для молодих батьків.

     В проекті будівництва житлового комплексу передбачена автостоянка, дитячий майданчик , медична амбулаторія та заклади громадського призначення.

     Опис квартир:

1-окімнатні квартири – від 36 кв.м.

2-охкімнатні квартри – від 62 кв.м.

У квартирах:

  • встановлені зовнішні металопластикові вікна та балконні двері і вхідні металеві двері;
  • влаштовані внутрішні цегляні перегородки;
  • поштукатурені цегляні стіни та цегляні перегородки;
  • підведені до квартири водопровідні, газові, електричні, каналізаційні, телефонні мережі, кабельне телебачення та інтернет, виконана електрична розводка згідно проекту;
  • встановлені лічильники холодної води, газу та електричної енергії;
  • оздоблений фасад та виконаний благоустрій прилеглої території будинку.

 

     Середня вартість будівництва 1 м. кв. житла - 4200 грн.

    Плановий термін введення будинку в експлуатацію - IV квартал 2013 року.

    Забудовник: товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-будівельна компанія «Вертикаль".

Державні програми, в яких приймає участь даний об'єкт:
- Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 р. № 343 (зі змінами та доповненнями).

       Детальна інформація у відділі продажів квартир за адресою м.Івано-Франківськ,            вул. Чорновола,7, офіс 313 або за телефонами  /0342/ 54-00-45, /099/ 427-84-43