До уваги громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку

Забезпечення громадян житлом – показник успішності державної житлової політики. На сьогоднішній день це питання є одним із найбільш важливих серед інших соціальних питань. Турбота про забезпечення житлом громадян є одним із пріоритетних завдань Уряду України. Важливу роль в даному аспекті відіграє Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 року №210 «Про внесення змін до п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 року №238» формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов повинно бути завершено до 01 жовтня 2013 року.

Питанню наповнення та завершення формування Єдиного державного реєстру була присвячена нарада під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації.

За результатами цієї наради голова обласної державної адміністрації своїм дорученням зобов’язав районні державні адміністрації спільно з керівництвом органів місцевого самоврядування та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради вжити вичерпних заходів щодо поновлення облікових даних громадян, які перебувають на квартирному обліку, та передачі їх реєстратору Івано-Франківського регіонального управління Фонду.

В свою чергу, івано-Франківське регіональне управління Фонду нагадує громадянам, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку, про необхідність поновлення документів для проведення перереєстрації, що дасть змогу відділам квартобліку місцевих рад оперативно внести відомості про них до відповідних форм подання інформації з наступним внесенням до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

З 2014 року витяг із Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, буде необхідним документом для участі в державних житлових програмах та для одержання жилих приміщень у будинках державного і громадського житлового фонду.