компанія МЖК «Експрес 24», вул. Івасюка, 2

Будинок по вул. Івасюка, 2 має більше 20-ти унікальних планувань квартир та комерційних приміщень, для яких відведено весь перший поверх новобудови.

Розмаїття пропозицій дозволяє кожному покупцеві обрати для себе оптимальний варіант. Ми пропонуємо вам придбати квартири загальною площею від 40 до 86 м? з покращеним плануванням. Так, наприклад, затишна житлова частина двокімнатної квартири не перетинається з гостьовою, тому кожному мешканцеві забезпечена особиста зона комфорту. До того ж кожна кімната має окремий вхід з коридору. Планування трикімнатної квартири доповнене додатковим санвузлом. Квартири спроектовані з дотриманням всіх вимог ДБН (включно із нормою інсоляції приміщення ? щоденне 4-хгодинне освітлення).

Виважена інженерна інфраструктура будинку ? це запорука високого рівня вашого життя:

в будинку буде встановлена автономна система опалення;
підключені індивідуальні лічильники спожитого газу, електрики та води;
для проведення елетрокомунікацій використовується виключно мідна електропроводка, тощо.

Перевага будинку по вул. Івасюка, 2 ? пішохідна доступність гімназій №3, шкіл № 10, 22, 25, трьох дитячих садочків, гіпермаркетеів Арсен, Епіцентр та транспортного сполучення з центром міста.

Завдяки вдалому розташуванню новобудови та панорамним видам з вікон, ви зможете милуватися багатогранним світом, який перед вами відкриває наше улюблене місто.

 

Для участі у програмах пропонується:

- 16 однокімнатних квартир загальною площею 692,18 м. кв.;

- 24 двокімнатні квартири загальною площею 1428,75 м. кв.;

- 4 трикімнатні квартири загальною площею 341,44 м. кв.

Планування квартир можна переглянути тут.

Детальна інформація на сайті http://mgk.if.ua/uk або у відділі продажів квартир за адресою вул. Січових Стрільців, 58, тел.77-60-27