Молоді сім'ї Івано-Франківщини будуть забезпечені житлом

Івано-Франківським регіональним управлінням Держмолодьжитла спільно з Департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації розроблено проект Регіональної цільової програми розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2018-та послідуючі роки. Метою Програми є створення належних умов для розв’язання житлової проблеми громадян області, в першу чергу учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також ряду інших пільгових категорій, які потребують поліпшення житлових умов.

Згідно з положеннями цієї Програми планується збудувати та ввести в експлуатацію близько 6,5 тис. кв. метрів житла, що дасть змогу забезпечити житлом більше ста молодих сімей та одиноких молодих громадян, в першу чергу з числа учасників АТО та інших пільгових категорій, які потребують соціального захисту.

 Проект Програми схвалено розпорядженням голови Івано-Франківської ОДА Олегом Гончаруком та передано до обласної ради.

Обласною радою у свою чергу розроблено проект рішення  про регіональну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2018-2022 роки, який планується розглянути на черговій сесії обласної ради.