Новини

Івано-Франківщина дбає про житло для молоді

Райдержадміністраціями Івано-Франківської області на виконання розпорядження голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука розроблено проекти програм пільгового кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (придбання) жит

Прийом громадян спеціалістами Івано-Франківського регіонального управління у ЦНАПі

Нагадуємо, що в приміщенні Центру надання адміністративних послуг на вулиці Незалежності, 9 в м.

Молоді сім'ї Івано-Франківщини будуть забезпечені житлом

Івано-Франківським регіональним управлінням Держмолодьжитла спільно з Департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації розроблено проект Регіональної ці

Уряд затвердив новий склад Наглядової ради Держмолодьжитла

Кабінет Міністрів України затвердив 14 червня новий склад наглядової ради Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Ми покращили житлові умови 1335 сім'ям та одиноким громадянам

Проблема житла в Україні завжди є актуальною. Спілкуємося з Олександром Миколайовичем Куликом - керівником установи, яка покликана вирішувати цю проблему шляхом державних житлових програм.

Фінансування житлових програм з місцевих бюджетів в 2017 році може перевищити 200 млн. грн.

У 2017 році рівень фінансування з місцевих бюджетів житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло, може перевищити 200 млн. грн.

До уваги позичальників Фонду! З лютого 2017 року змінено реквізити для повернення кредиту!!!

У зв’язку  зі зміною поточних рахунків АТ «Укрексімбанк» просимо щоквартальне погашення кредиту сплачувати на

р/р 26502000000088, відкритий в АТ «Укрексімбанк» у м. Івано-Франківську: вул. Незалежності, 10   МФО 322313.

У 2016 році на пільгове молодіжне житлове кредитування спрямовано майже 9 млн. грн.

У місцевих бюджетах Івано-Франківської області на 2017 рік на надання пільгових молодіжних житлових кредитів передбачено понад 8,9 млн. грн.

Сім’ям учасників АТО надане пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Держмолодьжитлом ініційовано внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння

Вітання директора та колективу Івано-Франківського РУ Фонду до дня створення Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

З нагоди 24-ї річниці заснування Фонду від щирого серця вітаємо керівників та колективи наших колег Держмолодьжитла, Іпотечного центру та регіональних управлінь Фонду!

Відсоткову ставку для кредиту за рахунок власних коштів Фонду встановлено на рівні 14,1% річних

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву з 15 січня 2016 року встановив нову відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 14,1% річних.

Змінено розмір плати за супровід кредитних договорів укладених згідно ПКМУ № 584 та зміни розміру комісії за супроводження договорів про надання часткової компенсації процентів за кредитом згідно ПКМУ № 343

Враховуючи внесення змін до ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», згідно  яких підвищено розмір мінімальної заробітної плати повідомляємо.

Громадськість звертається до Президента України з петицією щодо відновлення житлових програм

Відновити фінансування державних житлових програм, які дають можливість отримати пільгові житлові кредити, а також державну підтримку у вигляді компенсації частини вартості житла, що купується громадянами за власні кошти. 

11,6% - нова ставка за кредитами власних коштів Фонду

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву з 30 вересня 2015 року встановив нову відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 11,6% річних.

В Івано-Франківську до участі у державних житлових програмах затверджено 5 житлових об’єктів

В Івано-Франківську до участі у державних програмах забезпечення громадян житлом затверджено 5 житлових об’єктів, в яких для придбання в рамках програм пропонується 47 квартир.

Кредитування за рахунок власних коштів Фонду

Івано-Франківське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" (надалі – Фонд) з 1998 року реалізовує державні та місцеві програми із забезпечення громадян міста т

Підписано Меморандум про співпрацю між Фондом та Івано-Франківською обласною радою

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву 27 травня уклав Меморандум про співпрацю із Івано-Франківською обласною радою.

В Івано-Франківську 7 родин стали новоселами завдяки державним житловим програмам

В Івано-Франківську введено в експлуатацію 10-поверхову новобудову, в якій 7 родин отримали житло завдяки тому, що свого часу стали учасниками державних житлових програм.

В Івано-Франківську новоселами стали 29 родин завдяки державним житловим програмам

В Івано-Франківську ввели в експлуатацію 169-квартирну новобудову в якій 29 родин отримали житло завдяки державним житловим програм.

Віце-прем’єр-міністр доручив врахувати світовий досвід забезпечення молоді житлом

Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич під час нараді з питань реалізації державної житлової політики, що пройшла 24 червня дав доручення  Мінмолодьспорту та Державному фонду сприяння молодіжному житловому будівництву вивчити світовий досвід щодо забе

Сторінки